W scenerii zimowej trwają prace przy ostatnim budynku mieszkalnym SM „Zieleniec” na zamkniętym osiedlu na Bielawach przy ul. Gdańskiej.

W tej chwili w związku z panującą aurą wykonawca po zamontowaniu okien prowadzi prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Zaletą powstającego obiektu jest fakt, że będzie posiadał windy poruszające się już od poziomu piwnicy (gdzie oprócz komórek piwnicznych znajdują się boksy garażowe), a tym samym budynek będzie sprzyjał osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci.

Mieszkańcy Bielaw dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom płacą znacznie niższe zaliczki za ciepło niż mieszkańcy naszej Spółdzielni na Zieleńcu. Inwestycja jest ogrodzona i szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. Szczegółowy opis mieszkań znajdziecie Państwo na stronie internetowej Spółdzielni – w zakładce "Sprzedaż nowych mieszkań".

Na stronie internetowej telewizji TV Toruń możecie Państwo obejrzeć materiały filmowe poświęcone w całości inwestycji na Bielawach z jej wcześniejszych etapów:

http://www.tvtorun.net/movie/show?id=10555&search=zieleniec&param=0&page=1

http://www.toruntv.pl/movie/show?id=10631&search=zieleniec&param=0&page=1

Poniżej zamieszczamy zdjęcia kolejnego etapu inwestycji.

Widok inwestycji od strony ul. Gdańskiej

Widok inwestycji od ul. Jarocińskiej

Widok od ul. Olimpijskiej

Widok od ul. Olimpijskiej

Widok od ul. Olimpijskiej

Widok z centrum Osiedla Bielawy

Choinka przystrojona przez mieszkańców Bielaw

Choinka przystrojona przez mieszkańców Bielaw

Dla odmiany w klasycznych barwach dostojne Osiedle Zieleniec