1.    Projekt budynku przy ul. Gdańskiej 6 bazuje na nowoczesnych i przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych.
2.    Budynki wykonane są z ekologicznych materiałów, gdyż pustaki typu porotherm, to jeden z najcieplejszych materiałów konstrukcyjnych (pustaki ceramiczne porotherm produkowane są z gliny). Ściany z porothermu są nie tylko w pełni bezpieczne dla zdrowia mieszkańców, użytkowników budynku, ale mają pozytywny wpływ na mikroklimat panujący w jego wnętrzu.
3.    Zastosowane przy budowie mieszkań nowoczesne technologie umożliwiają Spółdzielni stosowanie niskich zaliczek na centralne ogrzewanie, co pozwala na znaczące oszczędności w budżecie domowym.
4.    Mieszkańcy Bielaw płacą średnio o 15% mniej za ciepło niż członkowie SM „Zieleniec” mieszkający na Osiedlu Zieleniec.
5.    Ciche windy poruszające się już od poziomu piwnicy, gdzie znajdują się boksy garażowe i komórki piwniczne, sprzyjają osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci.
6.    Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnych.
7.    Teren osiedla Bielawy jest ogrodzony i monitorowany.
8.  W centrum osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci.
9.  W sąsiedztwie osiedla Bielawy znajdują się ważne arterie drogowe, które zapewniają łatwą komunikację z centrum Torunia i resztą kraju.
10.  Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.
11.  Bielawy zapewniają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną w postaci: szkół, przedszkoli, Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych oraz przychodni zdrowia.
12.  W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także centra handlowe: CH Bielawy i Leroy Merlin, gdzie można zrobić zarówno drobne, jak i większe zakupy.

W ofercie sprzedaży SM „Zieleniec” znajdują się następujące mieszkania:

> przejdź do szczegółów pełnej listy mieszkań na sprzedaż w Toruniu
 
1. Mieszkanie nr 42 – 171.632,27 zł, rok budowy: 2017, powierzchnia: 35,64 m²
2. Mieszkanie nr 40 – 173.995,10 zł, rok budowy: 2017, powierzchnia: 35,73 m²
3. Mieszkanie nr 37 – 313.739,44 zł, rok budowy: 2017, powierzchnia: 63,72 m²
4. Mieszkanie nr 7 – 258.265,80 zł, rok budowy: 2015, powierzchnia: 54,86 m²

Szczegółowy opis mieszkań znajdziecie Państwo na stronie internetowej Spółdzielni – w zakładce "Sprzedaż nowych mieszkań". Nasi pracownicy chętnie, np. telefonicznie, przedstawią Państwu pozostałe szczegóły dotyczące nowych mieszkań. Zapraszamy również na Bielawy, gdzie mogą Państwo już dzisiaj zobaczyć gotowe lokale jak i budynek, który już za parę miesięcy przyjmie pierwszych mieszkańców.