Przedstawiamy ofertę nowych mieszkań na Osiedlu Bielawy przy ul. Gdańskiej 16 E, F, G, L, M. Aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w segmentowym, dwukondygnacyjnym budynku mieszkalnym. 

Budynek ma pięć segmentów, w każdym z nich dwa mieszkania na klatce schodowej (po jednym na kondygnacji), jest ogrodzony i monitorowany, na terenie są dostępne miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców.

Budynek będzie wykonany w technologii tradycyjnej (ściany budowane z Porothermu, stropy żelbetowe typu Filigran, stolarka okienna PCV trzyszybowa, stropodach wentylowany kryty papą termozgrzewalną), wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, c.o., gazową, elektryczną i teletechniczną. Posadzki w lokalach cementowe zatarte na gładko, posadzki balkonów cementowe obłożone płytą gresową. Indywidualne piece gazowe dwufunkcyjne w każdym lokalu, ogrzewanie podłogowe niskotemperaturowe, w łazience grzejniki drabinkowe z zaworami termostatycznymi. Okna PCV otwieralno-uchylne, trzyszybowe, wyposażone w nawiewniki i zabezpieczone z zewnątrz roletami z płaszczem aluminiowym sterowanymi elektrycznie. Parapety okienne wewnętrzne z konglomeratu na bazie kruszywa marmurowego. Drzwi zewnętrzne – antywłamaniowe. Mieszkania w pełni opomiarowane, wyposażone w instalacje: TV-Kablowej, telefoniczną i domofonową. 

Poniżej można zapoznać się z projektami dostępnych mieszkań:

Mieszkanie nr 3 - 3 pokoje - 68,74 m2 

Mieszkanie nr 5 - 4 pokoje - 70,72 m2 

Mieszkanie nr 6 - 4 pokoje - 74,83 m2 

Mieszkanie nr 7 - 3 pokoje - 69,38 m2 

Mieszkanie nr 8 - 4 pokoje - 73,41 m2 

Wizualizacja budynku